Bayan İç Giyim

Bayan İç Giyim

Türkiye ‘deki üreticilerimizin dünya bayan iç giyim ihtiyacının %30 dan fazlasını karşıladığını biliyor muyudunuz? Türkiye, tekstil sektöründe birçok marka için üretimde öncülük yapıyor. Tanınmış birçok iç giyim ve dış giyim markası Türkiye’yi tercih ediyor. Nedeni ise, eskiye göre Türkiye’de üretime verilen önemin artması, makina ve teçhizatların yenilenmesi ve Türkiye’nin birçok doğu ülkesine göre yeniliklere çok daha kolay ayak uydurabilmesi geliyor. Ancak, dış giyim ürünleri üretim ve ihracatında dünya çapındaki talep daralmasına paralel olarak son yıllarda bir azalma dikkati çekiyor. Buna karşılık iç giyim üretiminde ve ihracatında ise düşüş bir yana kayda değer bir artış da söz konusu.

Eskiden, Türk iç giyim üreticileri kendilerine gelen hazır modelleri üretirken şimdi birçoğu her sezon yeni koleksiyonlar oluşturuyor ve bu koleksiyorların büyük bir kısmını Avrupa ve Ortadoğu’ya satıyorlar. Şu sıralar Türklerin ürettiği bayan iç giyim ürünleri oldukça revaçta. Başta Arap ülkeleri, balkanlar ve Rusya bölgesi ile Türk Cumhuriyetleri başta geliyor. Hatta bazı iç giyim  markaları için üretimin bu ülkelere yetişmediği, üreticilerin ise sürekli yeni makina ve teçhizatı için yatırım yaptıklarını öğreniyoruz.

bayan ic giyim suwen Bayan İç Giyim

SUWEN İÇ GİYİM

Türkiye’nin önde gelen iç giyim markalarından Ten, Dagi, Doreanse, Yeni İnci, Suwen,  Orkide, Nilay ve diğer çok değerli markalar bunların başında geliyor. Her yıl iç giyim üretiminin ve ihracatının arttığını belirtiyorlar. Türk tasarımcıların elinden çıkan modelleri oldukça fazla tercih ediliyor. Erkek iç giyim, tabii ki bu durumda bayan iç giyim kadar revaçta değil. İlgi alaka meselesi yani. Dünyanın her yerinde ürün çeşidi bayanlara göre çok daha fazla tabi. Eee bu kadar da fark olsun tabi.

Bayan İç Giyim Modelleri

Gelelim bu markaların neler ürettiklerine. Saten gecelik ve sabahlıklar, son derece şık sütyen ve sütyen takımları, dikişsiz korseler, pamuklu bayan iç giyim ürünleri ve şaşırtıcı derecede şık  ve seksi babydoll modelleri var. Şimdi siz biz niye görmüyoruz bu modelleri diyebilirsiniz. O kadar çok çeşit var ki, kataloglarını incelesiniz bu markaların hepsine sitem edersiniz. Birçok ürün, bazen fiyatından bazen çok seksi renkli olmasından dolayı Türkiye piyasasına pek sürülmüyor. Gelen yurt dışı talepleri doğrultusunda üretiliyor. Bunlardan arta kalanlar ise, açıkçası pek de satılamayanlar ise private shopping diye ortaya çıkan online satış mağazalarında tüketiliyor. Aslında ucuz diye alınan birçok ürün satılamamış ürün tabi. Kimseyi hayal kırıklığına uğratmak istemeyiz tabi ama durum maalesef böyle. Halabuki bu markaların çok şık ürünleri var ve bunlarda hiç indirim yapılmıyor. Çıkış fiyatı ne ise ürün tükenene kadar aynı fiyattan satılıyor. Hele hele mahalle mağazalarında bu ürünleri hiç bulamıyorsunuz. Onlar da korkuyorlar tabi elimezde kalır diye, satın almıyorlar ve satmıyorlar. O zaman siz nasıl ulaşacaksınız bu ürünlere ? İşte bu da kolay. İnternetten satın almak hem daha ucuz hem de seçeneğiniz çok fazla. Türkiye’nin en büyük iç giyim mağazasında işte bu ürünlerin birçoğunu ayağınıza getiriyor. Bayan iç giyim ürünlerinde 10.000 den fazla ürün mevcut.

suwen bustiyer Bayan İç Giyim

Büstiyer

CORAPICGIYIM.COM mağazamız üzerinde bayan iç giyim ürünlerine dair herşey var. Sütyen, sütyen takımı, korse, hamile iç giyim, bayan çorap, gecelik, sabahlık, çeyiz setleri, babydoll, jartiyer, gelin iç giyim, erkek iç giyim, body, atlet, sporcu sütyen… ve daha birçok ürün. İç giyim sitemiz üzerinde alışverişinizi isterseniz kredi kartınız ile yapabilir veya isteresiniz ödemeyi ürünler size geldiğine kargo görevlisine yapabilirsiniz. Eğer havale veya eft ile ödeme yapmak isteresiniz de % 5 indirim var. Bir %5 indirim de yaptığınız alışverişlerden size veriyoruz. Parapuan olarak bu idirimi bir sonraki bayan iç giyim alışverişinizde kullanabiliyorsunuz. Size keyifli alışverişler dileyerek iç giyim ile ilgili olarak birkaç konuya değinmek istiyoruz.

 

bayan gecelik1 Bayan İç Giyim

GECELİK SABAHLIK TAKIMLARI

Korse Seçimi

Korse seçimi yapmadan önce bedeninizden emin olmanız gerekiyor. Eğer hangi beden korse almanız gerektiğini bilmiyorsanız değişim ve iade işlemleri ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Korseyi hangi bedende iseniz o beden ölçüsünde almanız gerekiyor. Bir alt veya bir üst beden için korse seçimi tavsiye edilmiyor. Buluduğunuz beden olması gerekiyor. Bunu tespit etmeniz de çok kolay. Sıkça kullandığınız, üzerinize en iyi gelen etek veya pantolonunuzun bedinine bakın. Onun bedeni ne ise seçiminizi ona göre yapın. Korselerin bedeni ile pantolon veya eteğinizin bedeni aynı  olmalıdır. Korseler, korse özelliklerini yerine getirecek şekilde o bedenlere uygun üretilmişlerdir. Model seçimi yaparkende, resimleri inceleyin. Korsenin hangi vücut bölgesini içine aldığına dikkat edin. Siz hangi bölgeniz için korse kullanmak istiyorsanız o bölgeye uygun korseyi resimlere bakarak kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

bayan iç giyim alışveriş

İç giyim ürünlerinizi ve korselerinizi uzun süre kullanabilmeniz için lütfen ürünlerin yıkama talimatlarına uyunuz. Çok severek satın aldığınız o modeli bir daha bulamayabilirsiniz. Ayrıca doğru beden seçmiş olmanız da iç giyim ürünlerinin ömrünü uzatır. Vücudunuza tam oturan, esneklik payı olmayan ürünlerin eskime yıpranması daha kısa sürede olacaktır.

Sütyen Bedenleri

Sütyen beden ölçüsü için CORAPICGIYIM.COM sitemiz üzerindeki tüm ürünlerin açıklama kısmına ne şekilde ölçü almanız gerektiğini belirttik. Dünya standartlarına göre hazırlanmış olan bu ölçü tablosu sizi büyük ölçüde yanıltmayacaktır. Ancak doğru ölçü almanız çok önemli. Beden ölçüsünden emin olunmadan ve kontrol edilmeden verilen sütyen siparişlerinde değişim zorunluluğu ortaya çıkabilmektedir. Değişim yapılıyor ancak kullanılmaması gerekiyor ürünün. Hijyenik durumlarda, külot vs. içeren takımlarda ise değişim mümkün değildir. Amacımız sizlere en sağlıklı şekilde bayan iç giyim ürünlerinin ulaşmasını sağlamaktır. SÜTYEN bölümünden ürünlerimizi inceleyebilir, ölçü tablosua göre bedeninizi tespit edebilirsiniz. Özellikle hamilelik süresince sütyen beden ölçüsü çok sık değişebilmektedir. Bu durumda hamileler için özel olarak ürütilmiş sütyenleri, bebeğiniz varsa emzirmeye uygun emzirme sütyenlerin tercih edebilirsiniz.

gecelik-modelleri

Önceki:

Gecelik Modelleri 2011

alisveris

Sonraki:

Özel Alışveriş Siteleri

İlginizi çekebilir